SPC Gear Endorphy Cordura Speed – podkładki pod myszkę

SPC Gear Endorphy Cordura Speed – podkładki pod myszkę
Reklamy

Podkładki pod myszkę standardowych rozmiarów są dla cieniasów. Zerknijcie na SPC Gear Endorphy Cordura Speed – podkładki premium których rozmiary mogą być naprawdę gigantyczne, a dodatkowo są wykonane z wyjątkowo wytrzymałego materiału.

Na rynku można spotkać podkładki pod myszkę praktycznie dla każdego. Jest tu sporo tanich modeli, które zadowolą przeciętnego użytkownika, są tu ergonomiczne edycje choćby z podparciem pod nadgarstek, czy też wersje dedykowane graczom. Przy okazji nie zapomnijcie zajrzeć do naszego zestawienia polecanych podkładek pod mysz dla graczy.

Przede wszystkim – zgodnie z nazwą – są to podkładki wykonane z materiału Cordura, która to jest wyjątkowo wytrzymały i przy okazji zapewnia myszkom odpowiedni mały opór, a więc większy poślizg, co poprawia precyzję ich pracy. Tkanina Cordura spełnia ponoć surowe kryteria wojskowe, więc śmiało można przyjąć, że sprawdzi się również na cyfrowym polu walki każdego gracza. Wykorzystanie materiału oczywiście sprawia, że podkładki te można łatwo zwinąć i transportować, czego nie można powiedzieć o podkładkach wykonanych z tworzywa.

Praktycznie wszystkie nowe sensory stosowane w myszkach gamingowych są kompatybilne z podkładką Cordura Speed, ale również starsze modele nie powinny sprawiać żadnych problemów.

Od razu po przejściu ze „zwykłej” podkładki pod myszkę na naszej twarzy pojawia się szeroki uśmiech. Nie jest to efekt jakichś czarów, tylko mały opór podkładki SPC Gear Endorphy Cordura Speed sprawia, że myszka po prostu po niej płynie. Jest to więc typowa „szybka” podkładka, ale równocześnie oferuje dobre wyczucie ruchu. Oczywiście niski opór sprawia, że myszkę trudniej potem zatrzymać, ale jest to już specyfika tego typu podkładek.

źródło: benchmark.pl

No comments yet.

Join the Conversation

I accept the Terms and Conditions and the Privacy Policy