HP zaprezentowało swoje nowe portfolio

HP zaprezentowało swoje nowe portfolio
Reklamy

Firma HP zaprezentowała swoje najnowsze urządzenia skierowane dla sektora biznesowego: laptopy HP Spectre x360 i Envy, komputer AIO oraz monitory Envy.

Laptopy HP Envy 13

Pierwszym urządzeniem, które trafi do sprzedaży, będzie laptop HP Envy z ekranem QHD+ a już na początku przyszłego roku dołączą do niego wersje z rozdzielczością 4K UHD. Urządzenia działające pod kontrolą Windows 10 napędzane będą procesorami Kay Lake wspomagane 16 GB RAM oraz dyski SSD o pojemności 1TB. Na wyposażeniu znajdą się także porty USB 3.0 i USB C.

HP Spectre x360

Reprezentatywny model z wyświetlaczem o przekątnej 13,3″ i możliwością jego całkowitego odwrócenia, napędzany będzie procesorem Intel Core 7. generacji. Laptop pozwoli nawet na 15 godzin pracy na baterii, a dzięki funkcji szybkiego ładowania do zapełnienia akumulatora w 90 procentach wystarczyć będzie 90 minut.

Komputer AiO HP Envy 27

W linii premium pojawia się też komputer All-in_One Envy z ekranem o przekątnej 27″ o rozdzielczości QHD lub 4K UHD. Desktop napędzany jest procesorem Intel Core 6. generacji, wspomaganym przez kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 950M. Miejsce na dane zapewnią dyski: SSD o pojemności do 256GB i talerzowy do 2TB. Na wyposażeniu znalazł się także port Thunderbolt 3 oraz głośniki Bang&Olufsen.

Monitor HP Envy 27 Display

HP Envy 27 Display to monitor o rozdzielczości 4K UHD oferujący szerokie katy widzenia, paletę sRGB oraz wsparcie dla technologii AMD Free Sync.

HP Spectre x360 i urządzenia HP Envy – ceny i dostępność:

HP Spectre x360 – 999 euro, od listopada

Laptopy HP Envy 13 – od 799 euro, od października

Komputer AiO HP Envy – od 1499 euro, od grudnia

Monitor HP Envy 27 – 549 euro, od grudnia